Gry na YouTube?

«

»

Gry na YouTube?

Tagi: , ,

Autor: Marcin Rybicki

dodano: 19:12 02.01.2010

 Gry na YouTube?YouTube to jedno z podstawowych źródeł rozrywki w dzisiejszym Internecie. Jak prawie każdy wie, służy do publikacji i odtwarzania filmów. Jednak już niedługo zakres jego możliwości może się powiększyć – Google złożyło wniosek o nowy patent.

„Web-Based System for Generation of Interactive Games Based on Digital Videos” to tytuł zgłoszonego pomysłu. Brzmi zaskakująco.

Trudno określić, na czym ta nowość ma polegać. Czy na YouTube pojawią się gry typu zwyczajnych „flashówek„, czy zwyczajnie rozwinięty zostanie pomysł filmów, w których będziemy mogli wybrać drogę, którą podąży główny bohater? Zapewne wielu z nas pamięta, że kilka lat temu TVP pokazywało program typu audiotele, w którym widzowie decydowali o losie głównych bohaterów. Jego tytuł to, jeśli dobrze pamiętam „Decyzja należy do Ciebie”.

Co ciekawe pewne gry na YouTube już powstały. Chyba najbardziej dopracowaną z nich jest Youtube Street Fighter. Jednak jest to jedynie ciekawostka, bo tak naprawdę grać się w to za bardzo nie da.

Źródła: Gamecorner, BNET

wyświetleń: 2 206

Oceń artykuł: ocena: jeszcze nie oceniane

Komentarze (0)

Skomentuj

Tagi

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane