Nintendo z Google tworzą grę wyszukiwarkową

«

»

Nintendo z Google tworzą grę wyszukiwarkową

Tagi: , , , , ,

Autor: Michal

dodano: 13:42 16.04.2010

Nintendo z Google stworzą grę wyszukiwarkową na konsolę Wii. Gra zatytułowana będzie Ando Kensaku i już 29 kwietnia br. zadebiutuje na rynku japońskim. Na dzień dzisiejszy żadna z firm nie podaje więcej informacji na temat projektu „gry wyszukiwarkowej”, kilka dni temu do sieci trafił zrzut ekranu, który najprawdopodobniej pochodzi z Ando Kensaku.wii3 Nintendo z Google tworzą grę wyszukiwarkową

Jak twierdzi jeden z użytkowników popularnego serwisu mikro blogowego Twitter, gra podzielona będzie na 14 mini gier utrzymanych w stylu avatar’a. Zasady gry stworzonej przez Nintendo i Google będą bardzo przejrzyste, gracze będą na przemian odgadywać najpopularniejsze frazy wyszukiwania w internecie, im bardziej popularna fraza tym więcej punktów zdobywa dany gracz. Ciekawe czy w tej innowacyjnej grze wyszukiwarkowej, która bazować będzie na obszernej bazie wyników Google, pozycjonerzy będą mieli coś do powiedzenia?

Cena gry wynosić będzie 4900 jenów ($ 56), nie wiadomo czy Ando Kensaku zadebiutuje poza granicami kraju kwitnącej wiśni.

wyświetleń: 874

Oceń artykuł: ocena: jeszcze nie oceniane

Komentarze (0)

Skomentuj

Tagi

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane