Zagraj w Snake’a na YouTube

«

»

Zagraj w Snake’a na YouTube

Tagi: , , ,

Autor: RafalO

dodano: 9:07 25.07.2010

Snake (wąż) to popularna gra wideo, która powstała w latach 70-tych. Z biegiem czasu stała się „klasykiem” gier komputerowych, podobnie jak Pacman, który w maju, z okazji 30-tych urodzin, został umieszczony na głównej stronie wyszukiwarki Google. Tym razem mamy możliwość zagrać w Snake’a podczas oglądania filmów na portalu YouTube.

youtube snake2 Zagraj w Snakea na YouTube

Gra Snake jest dostępna tylko dla plików wideo wyświetlanych przy użyciu nowego interfejsu, które nie zawierają reklam ani przypisów. Ponadto film musi być odtwarzany bezpośrednio na YouTube, w osadzonych plikach ta usługa nie działa.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to podczas oglądania wideo wystarczy nacisnąć lewą strzałkę na klawiaturze i przytrzymać przez 2 sekundy. Na odtwarzanym filmie pojawi się wąż i punkt, przez który należy przejść, o czym informuje Google Operating System.

Snake w YouTube jest osadzony na odtwarzanym filmie, więc zależnie od zmieniającej się kolorystyki wideo, wąż czasem bywa słabo widoczny, co jest pewnym mankamentem. Wydaje się, że jest to interesujący pomysł dla tych, którzy mają podzielną uwagę i lubią coś robić podczas oglądania filmów.

wyświetleń: 266

Oceń artykuł: ocena: jeszcze nie oceniane

Komentarze (1)

Skomentuj

Tagi

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane